Argentine Beauty # MOOD BOARD konkursowy

Stanęłam w szranki o wygraną w konkursie organizowanym przez Werandę i Decolor.
Dowiedziałam się o nim z bloga Agnieszki Lifestyleinspiracje.pl
A ponieważ uwielbiam robić tablice nastrojów- ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, co do wzięcia w nim udziału. Niezwłocznie też przystąpiłam do przeszukiwania strony sklepu Decolor.pl
Zaczęłam oczywiście od krzeseł/foteli- bo jakżeby inaczej! ;)))
I od razu trafiła mnie prosto w serce strzała Amora- na widok fotela BUTTERFLY w cudownym kobaltowym kolorze! I to właśnie ta “argentyńska piękność” stała się inspiracją do stworzenia konkursowego mood boardu.
 Ze strony Decolor.pl trzeba było wybrać minimum 3 artykuły, ale ich oferta jest tak duża, że znalazłam na niej wszystkie interesujące mnie meble i dodatki.
I oto jest:

 

 

     Efektem końcowym jest wnętrze zaprojektowane dla mężczyzny: podróżnika i paleontologa, który zawodowo i emocjonalnie, związał się z  Argentyną, świadczy o tym przywieziony stamtąd piękny fotel i szkielet dinozaura (!)- bo czy wiecie o tym, że Argentyna to prawdziwe ELDORADO dla poszukiwaczy kości tych prehistorycznych stworów, a szkielet największego dinozaura znaleziono właśnie w rejonie Argentyny zwanym Patagonią? (możecie przeczytać o tym tutaj).

;P

 

    Jeśli spodobała Wam się moja koncepcja MOOD BOARDU konkursowego, będzie mi miło jeśli oddacie swój głos na mnie na stronie Werandy.

Możecie też oczywiście zgłosić swój mood board do konkursu!
    Zasady podane są w linkach w treści posta.
:)))

 

Miłego weekendu!

Przeczytaj również

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

six + fifteen =